Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 

Zde můžete psát své připomínky a názory k informacím, které jste se na těchto stránkách dozvěděli.

PS. S reklamami na parní zařízení zobrazujících se na mých stránkách nemám nic společného. Hlavně ne s parním mopem. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

koberce

(helmut š., 18. 11. 2007 19:05)

Tak to je teda síla po čem dotyčný doma chodí. Já čistím koberce 17 let, ale to co pán-paní ukazuje na svých demonstrativních fotkách po vyčištění vodním vysavačem a dočištění parním to je mazec. Buď to to neumí a nebo neví o čem mluví či píše. Čištění koberců(špinavých) vodní cestou je dle mého názoru nejkvalitnější, byť sebou nese zápornou stránku - vlhký koberec po určitou dobu, závislou na typu koberce a míry znečištění.Možná že jde jen o rekl.trik jak nalákat zájemce na koupi parního čističe. Tento typ stroje je špičkový na všechny možné úklidové práce, jen ne na dokonalé vyčištění špinavého koberce a ještě po psovi. A kdyba si dotyčný koberec před čištěním důkladně vysál (kvalitním vysavačem) mněl by poloviční práci a 100% výsledek, ale jak jsem předeslal, musel by to umět. V těchto dnech si perní čistič právě objednávám, ale na zcela jiné účely než důkladné čištění koberců- na čištění a desinfekci kopupelen, wc, vodovodních baterií, sprchových koutů atd..., na kobece JEN na skvrny a fleky!!! Věřím že jsem svými názory nikoho neurazil, ale snad jen trošku popudil, ale k tomu disk.forum asi je, ne?!
helmut.safarcik@volny.cz

Parní čistič

(Draha, 15. 11. 2007 9:18)

Přeji hezký den,
chtěla bych požádat o cenovou nabídku na vámi nabízený parní čistič a také o jaký typ se jedná a jaké má parametry. Děkuji
draha.sokolova@seznam.cz

a co odkaz na www.parnicistice.cz ?

(Radim Krejčí, 14. 11. 2007 9:13)

Vážený pane,

když už jste bez dovolení zkopíroval na svůj web texty z toho mého, co kdybyste také zveřejnil odkaz na zdroj (tj. www.parnicistice.cz) ?

Odpověď pro paní Janu

(Jiří Burian, 8. 11. 2007 11:35)

Vážená paní Jano, odpověď ohledně typů a ceny parních čističů jsem Vám zaslal mailem. Co se týče časopisu DTest, ze kterého jsem měl možnost získat informace pouze zproztředkovaně, mám dojem, že jeho výsledky vyzněly značně pesimisticky. Možná z důvodů dosažení větší prodejnosti časopisu. Osobně si myslím, že je lepší si parní čistič vlastnoručně vyzkoušet a pak se zamyslet nad tím, zda ho budu opravdu používat. Pokud znám testy z počítačových časopisů, což je obor, ve kterém se dlouhodobě pohybuji, tak jsou často výsledky testů značně zkreslené a neobjektivní. Důvodem je omezený čas testujících osob daný výškou finanční odměny.

parní čistič

(jana, 6. 11. 2007 15:09)

Dobrý den, prosím, můžete mi zaslat informace o jake typy parního čističe se jedná a jaká je jehich cenová relace.Take bych prosila kdo má časopis DTest kde je test čističů o zaslání jejích výsledku. Děkuji.janakel@seznam.cz

Odpověď pro paní Jehličkovou

(Jiří Burian, 1. 11. 2007 14:49)

Vážená paní Jehličková, s tímto parním čističem lze bez problémů čistit laminátovou podlahu. Na hubici podobné hubici na vysavači se navlékne froté hadr nebo hadr z mikrovláken. Pára z hubice uvolňuje nečistoty na podlaze a ty se stírají do hadru. Funguje to úplně stejně jako MOP, jen se hadr při stírání průběžně vlhčí. Pokud máte podlahu pouze zaprášenou, tak Vám stejnou práci odvede i MOP se stěrkou nejlépe z mikrovláken. Ceny a typy parních čističů Vám zašlu mailem.

parní čistič

(Jedličková (jedlickovi@email.cz), 1. 11. 2007 13:49)

Dobrý den, zajímalo by mě, zda můžu s tímto "udělátkem" čistit i plovoucí laminátovou podlahu a prosím, jako všichni ostatní, o zaslání značky a ceny na mail. Děkuji a přeji hezký den.
J.

cenová nabídka parního vysavače

(Strak, 29. 10. 2007 20:49)

Zdravím mám nezvyklou otázku - Jaká je cena a typ parního vysavače. Děkuji Strak
martin_strak@semix.cz

Odpověď paní Jirkové

(Jiří Burian, 28. 10. 2007 22:29)

Vážená paní Jirková, rád Vám odpovím na Váš dotaz. Ve Vašem dotazu jste ale neuvedla svůj mail. K čemuž máte své důvody, které respektuji. Na úvodní stránce je uvedeno moje telefonní číslo a můj mail. Můžete mi prosím na tento mail zaslat Váš mail, abych Vám mohl odpovědět. Děkuji.

dotaz na tip

(Ing. Marie Jirková, 28. 10. 2007 20:21)

Dobrý den, prosím, můžete mi zaslat - stejně jako ostatním zájemcům - informace mejlem, o jaký tip parního čističe se jedná, jaká je jeho cenová relace a kde se dá sehnat?

Děkuji

Hezký den

Jirková

Odpověď paní Bělohoubkové

(Jiří Burian , 17. 10. 2007 12:24)

Odpověď jsem Vám zaslal mailem. Co mohu uvézt v této diskuzi je to, že parní čistič opravdu výrazně zkrátí čas úklidu a výrazně úklid usnadní. Musíte však počítat s tím, že první důkladný úklid třeba kuchyně, koupelny nebo sprchového koutu bude naopak náročnější, pokud chcete dosáhnout původního stavu bez plísní a vodního kamene. Při prvním důkladném úklidu doporučuji použít chemické prostředky, ale ne typu mister Propper nebo CIF. Existují podstatně účinnější úklidové prostředky pro úklidové firmy a cenově nejsou o moc dražší než výše uvedené prostředky. Opět zde nemohu tyto prostředky uvádět, ale v mailovych odpovědích je uvézt mohu.

parní čistič

(M. Bělohoubková, 15. 10. 2007 20:31)

Dobrý den, prosím stejně jako mí předchůdci o typ výrobku a o jeho cenu - nebo jejich relace a kde by bylo možné jej zakoupit. Tento přístroj mne moc zaujal vzhledem k tomu, že mám operované ruce, prostě slibuje snadný uklid.Děkuji.
Milena.Bel@seznam.cz

Odpověď na dotaz paní Kursové

(Jiří Burian, 5. 10. 2007 20:40)

Odpověď se neliší od mé předcházející odpovědi. Na těchto neplacených stránkách nemohu doporučovat typy výrobků, ani výrobce, protože by se jednalo o neplacenou reklamu. Ve Vašem případě jste uvedla mail, takže Vám odpovím mailem. Děkuji za pochopení.
Jiří Burian

dotaz

(Kursová, 5. 10. 2007 14:55)

Zaujaly mne Vaše stránky o tomto způsobu čištění. I mne by zajímalo, o jaké přístroje se jedná a v jakých cenových relacích. Děkuji.
KursovaM@centrum.cz

Odpověď na dotaz paní Pospíšilové

(Jiří Burian, 28. 9. 2007 14:31)

Na těchto neplacených stránkách nemohu doporučovat typy výrobků, ani výrobce, protože by se jednalo o neplacenou reklamu. Ve Vašem případě jste uvedla mail, takže Vám odpovím mailem. Děkuji za pochopení.
Jiří Burian

dotaz

(Pospíšilová, 28. 9. 2007 2:47)

Dobrý den, mám jen jediný dotaz - jakým spotřebičem lze toto vše dokázat. Spotřebič na obrázku jsem u žádného prodejce nenašla. Buďte tak hodný a poraďte mi. Pospisilovahelena@seznam.cz děkuji Pospíšilová


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13