Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 

Zde můžete psát své připomínky a názory k informacím, které jste se na těchto stránkách dozvěděli.

PS. S reklamami na parní zařízení zobrazujících se na mých stránkách nemám nic společného. Hlavně ne s parním mopem. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď panu Radimu Krejčímu

(Jiří Burian, 19. 11. 2007 23:30)

Vážený pane Krejčí,
rád bych se Vám omluvil za to, že text z Vašich stránek zůstal na mém WEBu. Měl jsem připravený svůj text, ale opoměl jsem ho na svůj WEB vložit, moje chyba, za kterou se Vám omlouvám. Inkriminovaný text jsem už vyměnil. Předem upozorňuji, že jsem se Vaším textem nechal inspirovat ke svému textu. Pokud to majitelé tohoto WEBu dovolí, nechám Váš příspěvek na svých stránkách i s Vaším odkazem na Váš WEB. Třeba někomu poslouží.

koberce

(helmut š., 18. 11. 2007 19:05)

Tak to je teda síla po čem dotyčný doma chodí. Já čistím koberce 17 let, ale to co pán-paní ukazuje na svých demonstrativních fotkách po vyčištění vodním vysavačem a dočištění parním to je mazec. Buď to to neumí a nebo neví o čem mluví či píše. Čištění koberců(špinavých) vodní cestou je dle mého názoru nejkvalitnější, byť sebou nese zápornou stránku - vlhký koberec po určitou dobu, závislou na typu koberce a míry znečištění.Možná že jde jen o rekl.trik jak nalákat zájemce na koupi parního čističe. Tento typ stroje je špičkový na všechny možné úklidové práce, jen ne na dokonalé vyčištění špinavého koberce a ještě po psovi. A kdyba si dotyčný koberec před čištěním důkladně vysál (kvalitním vysavačem) mněl by poloviční práci a 100% výsledek, ale jak jsem předeslal, musel by to umět. V těchto dnech si perní čistič právě objednávám, ale na zcela jiné účely než důkladné čištění koberců- na čištění a desinfekci kopupelen, wc, vodovodních baterií, sprchových koutů atd..., na kobece JEN na skvrny a fleky!!! Věřím že jsem svými názory nikoho neurazil, ale snad jen trošku popudil, ale k tomu disk.forum asi je, ne?!
helmut.safarcik@volny.cz

Parní čistič

(Draha, 15. 11. 2007 9:18)

Přeji hezký den,
chtěla bych požádat o cenovou nabídku na vámi nabízený parní čistič a také o jaký typ se jedná a jaké má parametry. Děkuji
draha.sokolova@seznam.cz

a co odkaz na www.parnicistice.cz ?

(Radim Krejčí, 14. 11. 2007 9:13)

Vážený pane,

když už jste bez dovolení zkopíroval na svůj web texty z toho mého, co kdybyste také zveřejnil odkaz na zdroj (tj. www.parnicistice.cz) ?

Odpověď pro paní Janu

(Jiří Burian, 8. 11. 2007 11:35)

Vážená paní Jano, odpověď ohledně typů a ceny parních čističů jsem Vám zaslal mailem. Co se týče časopisu DTest, ze kterého jsem měl možnost získat informace pouze zproztředkovaně, mám dojem, že jeho výsledky vyzněly značně pesimisticky. Možná z důvodů dosažení větší prodejnosti časopisu. Osobně si myslím, že je lepší si parní čistič vlastnoručně vyzkoušet a pak se zamyslet nad tím, zda ho budu opravdu používat. Pokud znám testy z počítačových časopisů, což je obor, ve kterém se dlouhodobě pohybuji, tak jsou často výsledky testů značně zkreslené a neobjektivní. Důvodem je omezený čas testujících osob daný výškou finanční odměny.

parní čistič

(jana, 6. 11. 2007 15:09)

Dobrý den, prosím, můžete mi zaslat informace o jake typy parního čističe se jedná a jaká je jehich cenová relace.Take bych prosila kdo má časopis DTest kde je test čističů o zaslání jejích výsledku. Děkuji.janakel@seznam.cz

Odpověď pro paní Jehličkovou

(Jiří Burian, 1. 11. 2007 14:49)

Vážená paní Jehličková, s tímto parním čističem lze bez problémů čistit laminátovou podlahu. Na hubici podobné hubici na vysavači se navlékne froté hadr nebo hadr z mikrovláken. Pára z hubice uvolňuje nečistoty na podlaze a ty se stírají do hadru. Funguje to úplně stejně jako MOP, jen se hadr při stírání průběžně vlhčí. Pokud máte podlahu pouze zaprášenou, tak Vám stejnou práci odvede i MOP se stěrkou nejlépe z mikrovláken. Ceny a typy parních čističů Vám zašlu mailem.

parní čistič

(Jedličková (jedlickovi@email.cz), 1. 11. 2007 13:49)

Dobrý den, zajímalo by mě, zda můžu s tímto "udělátkem" čistit i plovoucí laminátovou podlahu a prosím, jako všichni ostatní, o zaslání značky a ceny na mail. Děkuji a přeji hezký den.
J.

cenová nabídka parního vysavače

(Strak, 29. 10. 2007 20:49)

Zdravím mám nezvyklou otázku - Jaká je cena a typ parního vysavače. Děkuji Strak
martin_strak@semix.cz

Odpověď paní Jirkové

(Jiří Burian, 28. 10. 2007 22:29)

Vážená paní Jirková, rád Vám odpovím na Váš dotaz. Ve Vašem dotazu jste ale neuvedla svůj mail. K čemuž máte své důvody, které respektuji. Na úvodní stránce je uvedeno moje telefonní číslo a můj mail. Můžete mi prosím na tento mail zaslat Váš mail, abych Vám mohl odpovědět. Děkuji.

dotaz na tip

(Ing. Marie Jirková, 28. 10. 2007 20:21)

Dobrý den, prosím, můžete mi zaslat - stejně jako ostatním zájemcům - informace mejlem, o jaký tip parního čističe se jedná, jaká je jeho cenová relace a kde se dá sehnat?

Děkuji

Hezký den

Jirková

Odpověď paní Bělohoubkové

(Jiří Burian , 17. 10. 2007 12:24)

Odpověď jsem Vám zaslal mailem. Co mohu uvézt v této diskuzi je to, že parní čistič opravdu výrazně zkrátí čas úklidu a výrazně úklid usnadní. Musíte však počítat s tím, že první důkladný úklid třeba kuchyně, koupelny nebo sprchového koutu bude naopak náročnější, pokud chcete dosáhnout původního stavu bez plísní a vodního kamene. Při prvním důkladném úklidu doporučuji použít chemické prostředky, ale ne typu mister Propper nebo CIF. Existují podstatně účinnější úklidové prostředky pro úklidové firmy a cenově nejsou o moc dražší než výše uvedené prostředky. Opět zde nemohu tyto prostředky uvádět, ale v mailovych odpovědích je uvézt mohu.

parní čistič

(M. Bělohoubková, 15. 10. 2007 20:31)

Dobrý den, prosím stejně jako mí předchůdci o typ výrobku a o jeho cenu - nebo jejich relace a kde by bylo možné jej zakoupit. Tento přístroj mne moc zaujal vzhledem k tomu, že mám operované ruce, prostě slibuje snadný uklid.Děkuji.
Milena.Bel@seznam.cz

Odpověď na dotaz paní Kursové

(Jiří Burian, 5. 10. 2007 20:40)

Odpověď se neliší od mé předcházející odpovědi. Na těchto neplacených stránkách nemohu doporučovat typy výrobků, ani výrobce, protože by se jednalo o neplacenou reklamu. Ve Vašem případě jste uvedla mail, takže Vám odpovím mailem. Děkuji za pochopení.
Jiří Burian

dotaz

(Kursová, 5. 10. 2007 14:55)

Zaujaly mne Vaše stránky o tomto způsobu čištění. I mne by zajímalo, o jaké přístroje se jedná a v jakých cenových relacích. Děkuji.
KursovaM@centrum.cz

Odpověď na dotaz paní Pospíšilové

(Jiří Burian, 28. 9. 2007 14:31)

Na těchto neplacených stránkách nemohu doporučovat typy výrobků, ani výrobce, protože by se jednalo o neplacenou reklamu. Ve Vašem případě jste uvedla mail, takže Vám odpovím mailem. Děkuji za pochopení.
Jiří Burian

dotaz

(Pospíšilová, 28. 9. 2007 2:47)

Dobrý den, mám jen jediný dotaz - jakým spotřebičem lze toto vše dokázat. Spotřebič na obrázku jsem u žádného prodejce nenašla. Buďte tak hodný a poraďte mi. Pospisilovahelena@seznam.cz děkuji Pospíšilová


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13