Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 

Zde můžete psát své připomínky a názory k informacím, které jste se na těchto stránkách dozvěděli.

PS. S reklamami na parní zařízení zobrazujících se na mých stránkách nemám nic společného. Hlavně ne s parním mopem. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Karcher sv 1902

(Kamil S., 28. 6. 2009 14:18)

Dobrý den, dotaz na Marcelu Ch.,
prosím mohla by jste mi poradit nějaké příslušenství na vysávání koberců? Existuje nějaký turbokartáč ? Předem díky.

Po pročtení dalších Vašich rad!!!

(Marcela Ch., 15. 6. 2009 21:21)

Je opravdu zavádějící jak popisujete Kaercher sv 1902! Vyzkoušel jste ho vůbec? Velmi pochybuji. Nesmyslné časy provozu, malé nádržky apod. Proč nenapíšete, že v případě nutnosti lze zcela bez problémů odpadní nádržku vylít a pracovat dále? Že lze při práci dolévat pohodlně vodu, nemusí se nijak dlouho čekat na ohřátí páry, tudíž není nutno přerušovat práci, že jej lze využívat jak na suché tak mokré vysávání a že výkon je opravdu silný! A vymývání hadic je hračka - vyleji špinavou vodu a vysaji z kýblíku čistou a je hotovo. Parní čistič je tam také - s řadou nástavců. I když chápu Vaše obchodní aktivity a stránky jsou fajn, přesto byste měl říkat pravdu.

Kaercher sv 1902

(Marcela Ch., 15. 6. 2009 21:08)

Dobrý den,
loni jsem se Vás ptala na Kaercher sv 1902 - tvrdil jste, že není na velkou domácnost, malý tlak atd. Přesto jsem si ho koupila. Mohu říct, že je to absolutní špička. Máme dům o obytné ploše 320m2, kde jsou různé druhy podlah - dlažby, plovoucí podlahy, kusové koberce, 2 velké koupelny, posilovna atd.Celý dům sjedu během hoďky a čtvrt - pouze dolévám vodu. Mám vysáto, vytřeno v jednom. Na vyčištění auta, sedaček, spár atd. poslouží dobře řada nástavců. Okna, úzké lemy, škvíry ap. není problém vystříknou úzkým nástavcem. Prostě mašinka je skvělá a mne mrzí, že upřednostňujete vědomě pouze výrobky, které prodáváte a ty jsou mnohem dražší. Jestli opravdu chcete lidem tak poradit, řekněte jim pravdu! Kaercher sv 1902 je perfektní mašinka, v dobré cenové relaci a s celorepublikovým servisem. Mohu pouze doporučit!!!!

Odpověď panu Chůrovi

(Jiří Burian, 8. 5. 2009 8:31)

Můžete mi na můj mail uvedený na úvodní stránce zaslat vaši mailovou adresu. Zašlu Vám odpověď mailem.

Parní vysavač Priault

(Michal Chůra, 8. 5. 2009 1:55)

Dobrý den kolik stojí tento stroj a jaké má slabiny a přednosti děkuji za odpověd

Aký parný čistič si zadovážit???

(Neya Forgáčová, 3. 5. 2009 0:28)

Dobrý den, prosím můžete mi poradit, aký parný čistič si mám kúpit? Mala som nabídku od firmy LUX. KONKRETNE EKOLUX 8000. Cena cca 36 tis. Nemam prehlad na trhu, ci má svojich konkurentov, a do akej miery si můžu konkurovat. Zhánam kvalitný čistič na plavoucí podlahy, 1 ks kusový koberec, dlažby a spáry, okna, mastnoty na rúre, vodní kámen..krtek do odtoku... Videla som i iné značky ako lux...ale neviem, čomu důverovat. Dokonca sú i parné čističe len za 2600 Kč... čistič WJ-528. Teplota pary len 95-100 stupnov. Kdezto LUX 138. Ma teplota pary vyznam pri niceni roznych bakterii? Citala som i o KARCHER... neviem...pre ktoru znacku sa rozhodnut... Náš email: neyafo@artfocus.cz

Jaký parní vysavač mi doporučíte?

(Safranek ( saffri@email.cz ), 30. 4. 2009 14:03)

Dobrý den pane Buriane

Mohl byste mi nabidnout jaky parni vysavac mam pouzivat na kombinaci plovouci podlaha,dlazby, lino (zhruba stejny pomer). Kazdy vikend na chalupe nejdrive luxujem a pote vytirame mopem. Chapu dobre, ze by to parni vysavac zvladl vse v 1 cyklu? Dekuji za odpoved na maila.

Pro pana Milana

(Jiří Burian, 20. 4. 2009 12:35)

Do pulizie 909 Plus můžete nalévat vodu okamžitě, jakmile dojde, a dokonce horkou vodu. Při každé předváděčce to zájemcům předvádím. Jde to stejně rychle, jako když to naléváte do doplňovaci nádržky. :-) Pulizie 909 PLUS bohatě na čištění kachliček v koupelně stačí. To také předvádím na každé předváděčce. :-) Proto píšu, že je třeba nejdříve vyzkoušet a pak jít nakupovat. Pokud kachna na čištění kachliček stačí, tak proč se na mně lidé obrací s tím, že jim zakoupená kachna a parní MOP nějak nefunguje? Osobně jsem si vyzkoušel oboje a a vícekrát a řekl bych, že mají pravdu. Jestli má někdo doma místo na dvě nebo i tři zařízení (suchý vysavač, parní vysavač a parní čistič) tak ať si je koupí. Pulizie 909 PLUS je pro toho, kdo chce všechna zařízšní v jednom.

Pro pana Buriana

(milan, 20. 4. 2009 12:10)

Do Pulizie Plus nemůžete přilévat vodu okamžitě - to je také důvod, proč mají i sofistikovanější model Evolution (stejná technologie jako Karcher SV1902). Jsem také rád, že jste už přistoupil na ty časy - tedy těch 70 minut u Pulizie Plus nebo Karcheru po jednom dolití navíc (bez čekání). Tak si prosím, také opravte tu nesmyslnou větu v textu na stránce, kde píšete o minimálních parametrech pro parní čistič/vysavač. Ta hloupost, že 1,6 litrů vody stačí jen na 9 minut práce (správně to je okolo 50 minut), totiž mate opravdu hodně vážných zájemců, kteří Vašim stránkám bezmezně věří. To příslušenství Pulizie je sice hezké, ale uznejte, že to není žádná výhra. Používat parní vysavače - Pulizii Plus nevyjímaje - jako parní čistič je totiž jen pro velice trpělivé povahy. Kdejaká lepší "kachna" za dva tisíce korun má totiž minimálně o polovinu větší tepelný výkon a tedy i množství páry potřebné pro intenzivní čištění. Proto je opravdu lepší mít ten vysavač jen na podlahy, koberce a bytové textilie. Pro intezivní čištění kachliček v koupelně nebo v rozích na záchodě pak přikoupit čistič za nějaké 2 tisíce podávající daleko větší parní výkon (i víc jak 50 procent oproti Pulizii 909 PLUS).

Odpověď panu Milanovi

(Jiří Burian, 20. 4. 2009 11:32)

Nejen, že do Pulizie 909 PLUS můžete nalévat vodu okamžitě, ale navíc do ní můžete nalévat horkou vodu, takže nemusíte čekal na ohřívání. Vzhledem k tomu, že dle výpočtů pana Milana Vám bude Pulizie 909 PLUS fungovat nepřetržitě 70 minut. Takže ani vodu při normálním úklidu dolévat nepotřebujete. :-) Nalejete jednou před úklidem. Co ale Pulizie 909 PLUS umi a Karcher SV1902 neumí je připojení příslušenství pro parní čistič. To hlavně oceníte v kuchyni, koupelně nebo na záchodě. :-) Chce to ale nejříve doma zkusit a pak se rozhodnout. Proto každému nabízím nejdříve předvedení, aby měl možnost porovnat a pak teprve nakoupit. Kupovat parní čistič nebo parní vzsavač bez toho, aby jste si ho předem vyzkoušeli moc nedoporučuji. Dost lidí mi už volá na "horkou linku", abych jim poradil, jak mají při úklidu zařízení použít.

Karcher sv1902

(milan, 20. 4. 2009 10:33)

Pro Lenku Martinů:
To že Karcher sv1902 není pro velkou domácnost určitě pan Burian nemyslel vážně. Místo něj totiž nabízí stroj s absolutně srovnatelným výkonem - Pulizia 909 Plus případně Evolution. Ten má ale jen o jednu desetinu vyšší příkon topného tělesa (Karcher 1250W : Pulizia 1400W). Karcher navíc stejně jako Pulizia 909 Evolution nabízí možnost stále okamžitě dolévat novou vodu bez čekání až bojler vychladne. Tohle Pulizia 909 Plus ani neumí.

Odpověď paní Martinů

(Jiří Burian, 17. 4. 2009 15:49)

Všechny informace jsem Vám odeslal na uvedený mail.
Přeji hezký víkend.

Parní vysavač, který?

(Lenka Martinů (marla77@centrum.cz), 17. 4. 2009 15:23)

Dobrý den pane Buriane,

ráda bych se zeptala na Vaše doporučení ohledně parního vysavače/čističe. Mám velký byt, dřevěné podlahy a pár malých koberců. Jelikož jsem časově velmi vytížená, potřebovala bych něco, s čím bych mohla uklidit byt najednou aniž bych neustále měnila hadříky a čistící prostředky a co by mi pomohlo uspořit čas. Původně jsem uvažovala o Karcher sv 1902, ale píšete, že není ideální pro velkou domácnost. Můžete mi, prosím doporučit něco jiného, včetně cen? Podotýkám, že v rodině nejsme alergici a nemáme problém s používáním chemie. Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji Vám příjemný víkend! Lenka

Předvedení parního vysavače a čističe

(Jiří Burian, 15. 4. 2009 18:37)

Pro všechny, kdo mají zájem o předvedení a nemohl jsem se jim během výstavy Ampér 2009 věnovat sděluji, že se zase můžeme dohodnout na předvedení.

Odpověď panu Valoškovi

(Jiří Burian, 13. 4. 2009 23:06)

Dobry večer pane Valoušek,
toto zařízení mohu hodnostit pouze z udajů na WEBu. Hodne divne jsou udaje ohledne prikonu 1350W a tlaku 2,2 baru. Pokud je údaj o tlaku správný, tak by tento parní čistič byl v podstatě nepoužitelný, což se mi úplně nezdá. Danému příkonu by měl odpovídat tlak alespoň 3 bary. Pokud ale vezmu v potaz cenu, tak je to taková lepší kachna. Příslušenství je dost jednoduché a hlavně schází dlouhá zahnutá tryska, která je u parního čističe nejdůležitějším nástavcem. V ceně do 5.000,- Kč si moc netroufám Vám něco doporučit. Většina zařízení má hodně funkčních nedostatků a horší technické parametry. Asi bych doporučil se zaměřit na výrobky, kterých je v nabídce více typů od jednoho výrobce. Tak má výrobce s těmito výrobky alespoň více zkušeností, než kupovat výrobek, který je jediný od dané firmy na trhu. Mrzí mně, že Vám nedovedu víc poradit, ale snažím se doporučovat kvalitní výrobky, se kterými budou zájemci spokojeni, pokud si je na mé doporučení koupí.

parní čistič WJ-528

(Valušek (fvalusek@centrum.cz), 13. 4. 2009 20:36)

Dobrý den pane Buriane,
co si myslíte o parním čističi WJ-528? Doporučujete ho? Případně který jiný v hodnotě cca 5 000 kč?
Předem děkuji za odpověď.
F. Valušek

poděkování

(Iva Zavřelová (izavrelova@centrum.cz), 9. 4. 2009 5:41)

Dobrý den, pane Buriane,
nejsem první ani poslední, která Vám smeká hlubokou pokonu za Váši rychlou, neuvěřitelně vstřícnou a vyčerpávající odpověď na naše dotazy. Kdyby všichni v tomhle státě pracovali s takovým nasazením, jako Vy, pak by nám i Švýcaři mohli závidět :-). Ještě jednou děkuji.

Co s vodním kamenem?

(Iva Zavřelová (izavrelova@centrum.cz), 8. 4. 2009 5:35)

Dobrý den, pane Buriane,
jsem odhodlána pořídit si parní čistič ev. v kombinaci s vysavačem a prosím Vás o Váš názor, kterou značku a typ je vhodné zvolit. Ráda bych ekologicky a ekonomicky udržovala domácnost v co nejpřijatelnější čistotě. Máme dvoupodlažní rodinný dům, žádné koberce (pouze dlažbu a plovoucí podlahy) a problém s velmi tvrdou vodou, takže vodní káměn ze spár mezi dlaždičkami v koupelně a udržování záchodové mísy v původní porcelánově bílé barvě mě stojí velké úsilí - a co mně vadí víc - neobejdu se bez použití agresivních a navíc smrdutých chemických prostředků (octová voda je na náš kámen opravdu krátká...:-(). Pokukovala jsem po parním čističi Evolution od fy Aquael, ale teď jsem trochu na vážkách a mám takový neodbytný pocit, že máte v rukávu nějaké "atraktivnější" eso (nemyslím tím samozřejmě design :-)). Děkuji moc za odpověď.
S pozdravem
Iva

Parní vysavač

(Adámek František, 21. 3. 2009 14:55)

Dobrý den pane Buriane, předem mých otázek Vám projevuji obdiv, že jste schopen se nám (neznalým) tak věnovat.
Mám 2 otázky.
1. jakou značku parního vysavače předvádíte
2. co doporučujete do bytu v paneláku pro více rodin(více bytů) tak aby to vysavač vydržel.
Adamkovi.pr@seznam.cz

Parní vysavač

(Václav Hochman, 20. 3. 2009 21:01)

Dobrý den,
můžete mi, prosím, poradit, jaký přístroj bych si měl pořídit. V celém bytě mám laminátové plovoucí podlahy a sem tam malý koberec.
Děkuji za odpověď.
Václav Hochman
vasekh@mybox.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »